Процесор AMD RYZEN 5 5600X Tray 6-Core 3.7 GHz (4.6 GHz Turbo) 35MB/65W/AM4/Tray
Цена
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
  • : Процесори
  • : 3 Години
Съгласен съм с Общите условия
  • 6 физичиски / 12 логически отключени ядра
  • Честoта: 4.6 GHz Max Boost
  • Socket Type: AM4
  • PCIe 4.0 x16
  • 35MB total cache
  • Без охладител включен в комплекта
  • Честoта: 4.6 GHz Max Boost
  • Socket Type: AM4
  • PCIe 4.0 x16
  • 35MB total cache
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
Серия процесориAMD Ryzen 3nd Gen
Работна честота3.7 GHz
Физически ядра6
Логически ядра12
Кеш памет35 MB
Технология на производството7 nm
Термична мощност - TDP (W)65 W
Графичен ускорителN/A
Отключен множителДа
ОхладителНе
СокетAM4
Turbo Boost честота4.6 GHz
Тегло0.06кг
АтрибутСтойност
СокетAMD AM4
Ядра (брой)6
Нишки (count)12
Базова честота (GHz)3.7
Турбо честота (GHz)4.6
TDP (W)65
Вградена графикаНе
L3 кеш (MB)32
Технология на производство7 nm
Поддръжка на паметDDR4
Максимална скорост на памет (MHz)3200
PCIe версияPCIe 4.0
Отключен множителДа
Включен охладителНе
Тегло0.06кг
Процесор AMD Ryzen 5 5600X Tray 6-ядрен 3.7 GHz (4.6 GHz Turbo)
Ключови Предимства
  • Изключително бърз гейминг — С турбо честота до 4.6 GHz се наслаждавайте на плавни игри с висок FPS в най-новите заглавия.
  • Ефективна производителност — TDP от 65 W осигурява мощна работа без прекомерна топлина или консумация на енергия.
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
СокетAM4
Нишки12
Базова честота3.7 GHz
Турбо честота4.6 GHz
TDP65 W
L3 кеш32 MB
Поддръжка на паметDDR4
Максимална скорост на памет3200 MHz